Jak celebryci obchodzą święta i Nowy Rok 2020-2021

Jak celebryci obchodzą święta i Nowy Rok 2020-2021

Pomysły na sukces /. Celebrity Life Gwiazdy kina i showbiznesu cieszą się długo oczekiwanym końcem pełnego wyzwań roku 2020, przygotowując się do powitania roku 2021. Dowiedzieliśmy się, jak celebryci spędzają święta i sylwestra.

Idole milionów też chcą się cieszyć świątecznym cudem, o czym świadczą zdjęcia celebrytów w serwisach społecznościowych, na których gwiazdy wszelkich pasków i rozmiarów dzielą się z fanami swoim świątecznym nastrojem. Kto więc i jak obchodzi Boże Narodzenie i Nowy Rok w latach 2020-2021?

1. Gwen StefaniPopularna piosenkarka podzieliła się na swojej stronie w mediach społecznościowych zdjęciem ozdobionej świątecznymi zabawkami choinki. Wygląda na to, że nie tylko pierścionek zaręczynowy w domu Stefani mieni się jasnym światłem. To był pracowity rok dla divy pop, ponieważ Gwen Stefani niedawno ogłosiła swoje zaręczyny.

2. Kim KardashianSocjalistka urządziła prawdziwe przyjęcie dla swojego licznego potomstwa. Każde dziecko Kim Kardashian ma swoją oryginalną choinkę, udekorowaną według gustu pociechy. Na przykład North ma choinkę ozdobioną pączkami i lodami, a Sainte ma dinozaury zawieszone na drzewie. Nic nie szkodzi, dziecko, dorośniesz i zrozumiesz, dlaczego koncepcja świąt i dinozaurów jest nie do pogodzenia. W międzyczasie ciesz się dysonansem poznawczym, który wywołujesz u dorosłych.

3. Chris HemsworthJeden z najpopularniejszych aktorów (i ulubione przez wszystkich wcielenie Thora na ekranie) również pochwalił się drzewem. W rodzinie Chrisa i jego żony (Elsa Pataki) drzewko jest tak wysokie, że muszą je dekorować siedząc na ramionach członków rodziny.

4. Michelle ObamaNajbardziej wzruszającym zdjęciem świątecznym (w mojej subiektywnej opinii) podzieliła się była Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych. Żona Baracka Obamy zrobiła zdjęcie choinki, przy której gnieżdżą się jej pupile.

5. Reese WitherspoonKultowa hollywoodzka aktorka wyraźnie honoruje wartości rodzinne i tradycje świąteczne. Zgodnie z przyjętą amerykańską tradycją, cała jej rodzina pozowała do świątecznego zdjęcia na tle fantazyjnej choinki i kominka ozdobionego specjalnymi świątecznymi skarpetami.

Rok 2020 był dla wszystkich niezwykle wymagający. Pożegnajmy go w najlepszy możliwy sposób, aby początek 2021 roku był szczęśliwy i wprawił nas w dobry nastrój. Nie jesteśmy gorsi od celebrytów, prawda? Możemy urządzić fantazyjną imprezę z pysznym jedzeniem sylwestrowym, prezentami i wymyślnymi strojami. A żebyś w nadchodzącym roku Metalowego Byka był zdrowy jak byk, zaopatrz się zawczasu w stylowe maseczki przeciwwirusowe na Nowy Rok.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i Wesołych Świąt!
Autor: Mira Kirova Omówienie artykułu
  • Nowy Rok i Boże Narodzenie
  • Wiadomości o celebrytach
  • Aktualności
Powiedz znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"