10 ciekawych faktów o Madonnie

10 ciekawych faktów o Madonnie

Pomysły na sukces /. Życie celebrytów

Madonna to jedna z najsłynniejszych współczesnych celebrytek obdarzona potężnym głosem, krzykliwością i obfitością talentu. Piosenkarka, aktorka, tancerka i pisarka jest kochana przez miliony fanów na całym świecie. Dowiedzieliśmy się kilku ciekawych faktów z życia pop divy.

1.

Madonna marzyła o zostaniu baletnicą

Wirtuozerska tancerka jest krótka, giętka, krucha i silna - idealne połączenie cech do baletu, który uprawiała w młodości.

2.

Madonna - osoba z orkiestry

Powszechnie wiadomo, że

Madonna

jest wszechstronnie utalentowana. Czy wiedzieliście, że jest instrumentalistką? Madonna gra na perkusji, gitarze i klawiszach. Prawda, złe języki mówią, że aktorka tylko udaje, że gra.


3.

Madonna zrezygnowała z treningów dla roli

Znana z bycia fanką sportu Madonna dostała rolę w filmie "Ich własna liga". Wyglądała jednak na zbyt silną i wypompowaną nawet jak na dramat o sportsmenkach. Poproszono ją, by w czasie kręcenia filmu nie była zbyt chętna do treningów.

4.

Madonna jest oficjalnym symbolem seksu

W 2002 roku diva znalazła się na szczycie listy najseksowniejszych kobiet. A w wieku 60 lat pozostaje jednym z najbardziej pożądanych symboli seksu na świecie.


5.

Madonna nie je mięsa

Od 15 roku życia odmawia spożywania produktów pochodzenia zwierzęcego. Artystka już dawno dołączyła do list wegetariańskich gwiazd.

6.

Madonna nie występuje już w Rosji

W Rosji jest wielu fanów Madonny, ale w Rosji wiele mediów raz po raz demonizowało piosenkarkę. Zarzucano jej na przykład, że obraża uczucia osób wierzących. Istniał mit, że imię Madonna było pseudonimem, który artystka przyjęła, aby zdyskredytować Matkę Boską. W rzeczywistości jest to część jej prawdziwego nazwiska (Madonna Luisa Ciccone).

Kiedy Madonna była w Rosji na koncercie, piosenkarka namawiała publiczność do bycia człowiekiem i docenienia siebie nawzajem, bez względu na narodowość, religię czy inne różnice. Jej żarliwe wystąpienie wywołało nieadekwatną reakcję rzecznika władz, Dmitrija Rozgina. Wykazał się szczytem nieczułości, nazywając piosenkarkę "słowem na B" na swoim Twitterze. Jest jeszcze gorzej: Madonna została pozwana w Petersburgu za wezwanie do tolerancji wobec osób o nietradycyjnej orientacji. Złośliwe wynurzenia sprawiły, że Madonna nie lubi Rosji. Od 2015 roku odmówiła występów w Rosji. Niekończąca się fala obelg bardzo uraziła artystę.


7.

Madonna ma brontofobięWiele

osób ma łagodne lęki, a nawet poważne fobie. Odważna i śmiała Madonna boi się... grzmotów.

8.

Madonna pisze książki dla dzieci

Tak, tak. Bomba, która na scenie szokuje publiczność odkrywczymi strojami, uwielbia wymyślać bajki dla dzieci.


9.

Madonna bije rekordy

Artystka trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa, stając się najbardziej komercyjną piosenkarką w historii. Jest też posiadaczką innych rekordów. Jej płyty były bestsellerami, a przeboje kilkakrotnie podbiły światowe listy przebojów.

10.

Madonna nie jest na Walk of Fame

Wiele gwiazd ma swoją własną gwiazdę na Hollywood Walk of Fame. W latach 90. zaproponowano artystce taki zaszczyt, ale ona sama nie wykazała zainteresowania tak ważnym dla wielu wyróżnieniem. Wygląda na to, że Madonna nie cierpi na pychę.

Choć 60-kilkuletnia gwiazda wciąż jest smukła i nadal zachwyca fanów dynamicznymi koncertami, tańcząc i śpiewając razem z nimi. Brawo!

Silna osobowość z wieloma talentami z pewnością nie raz zaskoczy widzów niesamowitymi hitami i pamiętnymi rolami filmowymi. A jakie fakty o Madonnie znasz?
Autor: Mira Kirova Omów artykuł
  • Historie
  • sukcesu bogatych i sławnych
  • ludziStar NewsPowiedz
znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także


  • KomentarzeAutor

Redakcja "Tele Horse"