10 ciekawych faktów na temat Sarah Jessica Parker

10 ciekawych faktów o Sarah Jessica Parker

Pomysły na sukces /. Życie celebrytów

Sarah Jessica Parker zdobyła miłość milionów fanów dzięki roli Carrie Bradshaw w kultowym serialu "Sex and the City". Dzielimy się kilkoma ciekawostkami z życia hollywoodzkiej gwiazdy.

1.

Sarah Jessica Parker dorastała w dużej rodzinie

Jej rodzony ojciec i matka mieli czworo dzieci (dwie dziewczynki i dwóch chłopców). Po rozwodzie matka wyszła po raz drugi za mąż, zabierając ze sobą dzieci. Ojczym Sary miał również czworo dzieci.

2.

Sarah Jessica Parker umawiała się z Iron Manem

Przez siedem długich lat trwał skomplikowany związek Sarah i Roberta Downeya Jr. W tym czasie aktor był uzależniony od narkotyków i alkoholu, co było powodem rozstania.


3.

Sarah Jessica Parker lubi śmieciowe jedzenie

Aktorka przyznała kiedyś, że jej ulubione jedzenie - to smażony kurczak, kiełbaski, papryka i... cebula na pizzy! Jej ulubionym napojem jest cola. Dość bogate w kalorie menu, biorąc pod uwagę szczupłą sylwetkę Sary. Chciałbym mieć taki metabolizm...

4


.

Sarah Jessica Parker założyła na swój ślub czarną suknię

Suknie ślubne celebrytów często biją rekordy oryginalności. Sara miała czarną suknię ślubną. Aktorka przyznała później w mediach, że żałuje wyboru tego koloru na swój ślub.


5.

Sarah Jessica Parker - potomkini

czarownicy Studiując swoją biografię, aktorka była zaskoczona, gdy dowiedziała się, że jej rodziną była Esther Elwell - jedna z nieszczęsnych ofiar polowania na czarownice w Salem, oskarżona o czary pod koniec XVII wieku.

6.

Sarah Jessica Parker jest wielką mat

kąW swoim małżeństwie z aktorem Matthew Broderickiem, Sarah została matką nieidentycznych córek bliźniaczek, które były noszone przez matkę zastępczą. Gwiazdorska para ma również syna.


7.

Sarah Jessica Parker udzieliła rad prezydentowi USA

Aktorka znalazła się wśród 25 doradców Obamy na panelu poświęconym kulturze.

8.

Sarah Jessica Parker to najbardziej nieseksowna kobieta świata

Mimo tytułu ikony stylu, Sarah nie udało się trafić na listy najbardziej pożądanych piękności Hollywood. Co więcej, w 2007 roku została uznana za najmniej seksowną kobietę świata przez czytelników magazynu dla mężczyzn Maxim, co zdenerwowało Sarę. Polecamy tym "sędziom" przegląd filmu "First Wives Club", gdzie młoda i smukła Sarah wygląda jak prawdziwa seksbomba.

Urażona aktorka twierdziła, że niepodporządkowanie się standardom urody narzucanym przez męskie błyszczące magazyny czy brak silikonowych piersi, botoksu i wydętych ust nie czyni z niej najbardziej nieatrakcyjnej kobiety na świecie. Dodała również, że takie wypowiedzi obrażają jej męża.


9.

Buty zostały nazwane na cześć Sarah Jessica

Parker Bohaterka kultowego kobiecego serialu Sex and the City była szalenie zakochana w butach modelujących. Projektant Manolo Blahnik nazwał nawet stworzony przez siebie model butów imieniem Sarah - SJP.

10.

Sarah Jessica Parker nie rozbiera się na kamerzeJedna

z niewielu aktorek, która odmawia widzom i twórcom filmowym, w imię oceny wypychania filmów nagimi scenami. W kontrakcie aktorka kategorycznie odmawia rozebrania się do roli nago.Niekonwencjonalna ikona stylu, skłonna do przeciwstawiania się narzuconym normom, Sarah Jessica Parker jest bardzo podobna do swojej bohaterki, Carrie Bradshaw. A jakie ciekawe fakty o aktorce znacie?

Autor: Mira Kirova Omów artykuł
  • Historie sukcesu bogatych i sławnychDo
  • gwiazdPowiedz
znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Komentarze
Autor

Redakcja "Tele Horse"