Ellen Page usunęła piersi i została Elliotem

Ellen Page usunęła piersi i stała się Elliot

Success Ideas /. Życie gwiazd

Ellen Page zmieniła swoje imię żeńskie na męskie i usunęła gruczoły sutkowe. W swojej nowej tożsamości Elliot Paige pojawiła się na okładce popularnego magazynu.


Ellen Page była jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek. Znana jest z ról w kultowych filmach: Juno, X-Men, Incepcja. Jednym z najbardziej udanych projektów ostatnich lat w karierze Paige jest wcielenie się w postać Vanyi w serialu "Umbrella Academy" (o którym wspominaliśmy w naszym przeglądzie najlepszych seriali superbohaterskich). Może rosyjskie imię męskie bohaterki wpłynęło na decyzję Ellen o przyjęciu męskiego imienia także w prawdziwym życiu? W końcu ona jest teraz mężczyzną. Ellen jest teraz transgenderowym chłopakiem o imieniu Elliot.

Szczerze mówiąc, łamałem sobie głowę, próbując wyłapać końcówki i zaimki płciowe w kontekście Ellen/Elliot. Sprawa wygląda tak: mówiąc o poprzednim życiu Ellen, będę mówił "ona", a odnosząc się do teraźniejszości, będę określał Elliota jako mężczyznę. Mam nadzieję, że jest to wystarczająco sprawiedliwa decyzja. Czy wszyscy się z tym zgadzają?

Ta wiadomość nie jest więc pierwszą sensacją związaną z Paige. W przeszłości dziewczyna wprawiała w osłupienie opinię publiczną, ujawniając się podczas jednej z głośnych ceremonii. Po przyznaniu się do bycia lesbijką, aktorka nie ukrywała swojego związku z osobą tej samej płci, a nawet wyszła za mąż za Emmę Portner. Jej rewelacje stały się ważne dla wielu osób ze społeczności LGBT. Śmiałość celebrytki dodała odwagi także tym, którzy wcześniej bali się przyznać do swojej orientacji przed bliskimi.Życie małżeńskie nie trwało jednak długo. W styczniu 2021 r. ujawniono, że para oficjalnie się rozwiodła. Po tym wydarzeniu nastąpiła wybuchowa wiadomość. Ellen usunęła gruczoły sutkowe i zmieniła imię, stając się Elliot. Aktor poprosił, aby wszyscy stosowali wobec niego zaimki "on" lub "oni". Ciekawe, w jakich rolach będzie teraz obsadzana Paige? Czy od tej pory będzie grał tylko mężczyznami?

Magazyn Time przeprowadził wywiad z Elliotem, po raz pierwszy publikując na okładce zdjęcie transseksualisty. Do zdjęcia dołączony był cytat Paige, że teraz wreszcie jest tym, kim naprawdę jest. Czy Elliot poprzestanie na zmianie swojego wyglądu? A może kolejną sensacją będzie ogłoszenie pełnej zmiany płci? Czas pokaże.Czyn Elliota wywołał mieszane reakcje w społeczności. Jedni go popierali, inni potępiali. Przyznam szczerze, że osobiście czuję się zagubiona, jeśli chodzi o osoby transpłciowe, zaimki, które mają do nich zastosowanie, ich orientację... Czy Elliot nadal jest lesbijką? A może jest teraz hetero? Jaka jest orientacja lesbijki, która wiąże się z mężczyzną? Och, to skomplikowane! Szczerze współczuję każdemu, kto czuje się niekomfortowo w ciele danym przez naturę. Aż strach pomyśleć, jakie cierpienia psychiczne dręczą takich ludzi. Jedno jest pewne: dopóki takie przemiany będą rzadkie, społeczeństwo będzie miało trudności z dostosowaniem się do nich.

Co sądzisz o tej wiadomości? Czy chcesz pogratulować Ellen, że została Elliotem?
Autor: Mira Kirova Omów artykuł
  • Wiadomości
Powiedz znajomym: Zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"