Żona Justina Biebera zdementowała plotki o ciąży

Żona Justina Biebera zdementowała plotki o ciąży

Pomysły na sukces /. Życie celebrytów

Ostatnio w nagłówkach mediów pojawiły się doniesienia, że Justin Bieber i jego małżonka, modelka Hailey Bieber, przygotowują się na zbliżające się powiększenie rodziny. Zanim fani gwiazdorskiej pary zdążyli się podekscytować dobrą nowiną, Hailey sprawiła wszystkim niespodziankę...


Piękna Hailey pochodzi ze słynnej dynastii hollywoodzkich aktorów. Jej ojcem jest były idol seksualny milionów, aktor Stephen Baldwin. O jej romansie z popularnym piosenkarzem po raz pierwszy zrobiło się głośno zimą 2015 roku. Plotka głosi, że para poznała się na kościelnych spotkaniach (Hayley i Justin uczęszczali do tego samego kościoła).

Po rocznej randce Hailey i Justin Bieber zakończyli swój związek. Najwyraźniej miłość nie wygasła po wszystkim: celebryci wrócili do siebie latem 2018 roku, a para legalnie pobrała się jesienią tego samego roku. Dla hord młodych fanek Justina wiadomość o ślubie ich idola była prawdziwym ciosem.Dwa lata po ślubie nagle pojawiły się sensacyjne informacje, że para Bieberów spodziewa się narodzin swojego pierwszego dziecka. Nie jest tajemnicą, że popularność celebrytów generuje fałszywe informacje o gwiazdach, gdy media rozpaczliwie gonią za sensacją i zaczynają wymyślać newsy. Tak było tym razem, gdy jeden magazyn podał, że Hailey Bieber jest w ciąży, a inne punkty sprzedaży przedrukowały fałszywą wiadomość, nie zawracając sobie głowy podwójnym sprawdzeniem.

Dziewczyna zareagowała z oburzeniem na plotki, podkreślając, że to "kaczka z gazety". W swoich wiadomościach modelka napisała "I AM NOT FAMILY" i wezwała ludzi do skupienia się nie na fake newsach, ale na tym, co naprawdę się liczy, w szczególności na wyborach odbywających się w Stanach Zjednoczonych Ameryki.Trzeba jednak podkreślić, że Bieberowie już wcześniej zaprzeczali wiadomościom, które kończyły się prawdą. Hayley i Justin przez długi czas zaprzeczali więc swojemu romansowi, choć piosenkarz często zamieszczał zdjęcia z dziewczyną, na niektórych z nich nawet się całowali. Justin twierdził wtedy, że byli tylko przyjaciółmi i skończyło się to ślubem.

Wygląda na to, że gwiazdorska para po prostu nie lubi, gdy o ich życiu osobistym mówi się bez pytania. To czy Haley jest w ciąży czy nie jest prywatną sprawą między nią a Justinem. I nikogo innego. Wszyscy ludzie (celebryci również) mają prawo do prywatności i nie muszą informować osób postronnych o tak intymnych szczegółach swojego życia. Zgadza się?
Autor: Mira Kirova Omówienie artykułu
  • Wiadomości o celebrytach
  • Aktualności
Powiedz znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"