Gwiazda Wonder Woman Gal Gadot ogłasza trzecią ciążę

Gal Gadot, gwiazda Wonder Woman, ogłosiła swoją trzecią ciążę

Pomysły na sukces /... Życie gwiazd

35-letnia aktorka ogłosiła ten krok milowy, publikując wzruszające zdjęcie na Instagramie.

Szczęście rodzinneAktorka

przyczyniła się do kwarantannowego baby boomu wśród gwiazd. Gal Gadot ogłosiła swoją trzecią ciążę, publikując zdjęcie z mężem Jaronem Varsano i dwiema córeczkami - 9-letnią Almą i 3-letnią Mayą.

"To znowu my" - podpisała rodzinne zdjęcie.


Wyznanie Gal Gadot o ciąży zostało wymuszone przez plotki - po tym, jak aktorka pojawiła się na 78. ceremonii rozdania Złotych Globów, gdzie wyszła na scenę w obszernej białej sukni marki Givenchy. Strój tak mocno ukrywał figurę Gadot, że od razu pojawiły się spekulacje na temat jej "statusu w ciąży". Należy zauważyć, że wisiorek Tiffany & Co. również próbował odciągnąć uwagę od jej szyi, podobnie jak rękawy z kokardą w luźnej sukience, ale wszystkie próby okazały się nieskuteczne.

Nadzieja na szczęścieGal
Gadot wie z pierwszej ręki, że rok 2020 był niezwykle trudny nie tylko dla przemysłu filmowego, ale dla wszystkich branż - pandemia koronawirusa wykoleiła miarowy bieg życia


.


Ma jednak nadzieję, że film "Wonder Woman 1984", którego premiera odbyła się w Rosji 14 stycznia 2021 r., złagodzi wszystkie trudne wspomnienia i wzbudzi nadzieję na szczęśliwą przyszłość. Nie bez powodu film ten znalazł się na naszej liście najlepszych filmów lat 2020-2021.

Honorowa misjaGwiazda

kina


akcji z Waszyngtonu pojawiła się osobiście na ceremonii wręczenia nagród na dwóch wybrzeżach - z powodu pandemii zmieniono format wręczania nagród, prezenterzy znajdowali się w dwóch miejscach w Los Angeles i Nowym Jorku, a laureaci byli włączani do transmisji na odległość - aby wręczyć Minari nagrodę za najlepszy film zagraniczny


.KarieraCórka

Gadot jest związana z dwoma projektami związanymi z filmem "Wonder Woman". Podczas kręcenia filmu Wonder Woman była w ciąży z drugim dzieckiem, a jej starsza siostra wystąpiła ostatnio w filmie WWE 1984 w scenie z synem reżyserki Patty Jenkins. Gal Gadot planuje wystąpić w filmie akcji "Red Notice".Aktorkę będzie można również zobaczyć w skandalizującym remake'u Kleopatry oraz w nowej adaptacji tajemnicy Agathy Christie Śmierć na Nilu.
Omów artykuł
  • Aktualności
Powiadom znajomych: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj również
  • KomentarzeAutor

Redakcja "Tele Horse"