Największy showman w historii! Hugh Jackman kończy 52 lata

Największy showman w historii! Hugh Jackman obchodzi 52. urodziny

Pomysły na sukces /. Życie gwiazd

Dziś - 12 października 2020 - Hugh Jackman obchodzi 52. urodziny. Jest gwiazdą Hollywood, symbolem seksu, najpopularniejszym superbohaterem i po prostu niesamowitym człowiekiem. Mimo trudnych okoliczności życiowych nasz ukochany Wolverine wychodzi z każdej przeciwności z podniesioną głową.


Hugh Michael Jackman urodził się w 1968 roku w Sydney, w licznej rodzinie brytyjskich imigrantów . Dzieciństwo Jackmana nie należało do łatwych. Jego rodzice mieli trzech synów i dwie córki, po rozwodzie matka zabrała dziewczynki ze sobą do Anglii, a chłopcy pozostali na wychowaniu u ojca.

Początkowo Hugh marzył o karierze dziennikarskiej i nawet uzyskał dyplom dziennikarski. Szybko jednak odnalazł swoje prawdziwe powołanie. Aktywnie pociągał go teatr i zaczął uczęszczać na różne kursy aktorskie.

Mimo seksownego wyglądu i talentów aktorskich, aż do lat 2000 nazwisko Hugh Jackmana nie obiło się o uszy mas. Światowa sława przyszła do aktora po 30 latach, kiedy to miał szczęście pójść na casting do roli Logana o pseudonimie "Wolverine". Występując w roli jednego z najpopularniejszych "X-Menów", Jackman zdobył serca milionów fanów na całym świecie.Hugh Jackman jako Wolverine.

I choć aktor miał wiele innych, głośnych prac ("Hasło włócznika", "Movie 43", "Noc w muzeum. Tajemnica grobowca" i tak dalej), dla większości fanów jego wizerunek jest nierozerwalnie związany z Loganem. Zakończenie serii przygód Wolverine 'a było szokiem dla wielu widzów. Mówi się, że po ostatnim filmie Logan liczba fanów franczyzy X-Men zauważalnie zmalała.

Ciekawostka: Hugh i jego kolega(Patrick Stewart) weszli do Księgi Rekordów Guinnessa jako aktorzy, którzy najdłużej grali superbohaterów. Ich rekord wynosi obecnie 16 lat i 228 dni.

Mimo obfitości fanek, Jackman jest oddanym mężem. Od ponad 20 lat łączy go silne małżeństwo z aktorką Deborrą-Lee Furness. Przykładna hollywoodzka para podzieliła się z mediami smutnym wyznaniem: Deborre przeszła kilka poronień, więc para nie ma biologicznych dzieci. Swoje gorące pragnienie bycia rodzicami wcielili w opiekę nad adoptowanymi dziećmi, adoptując dziewczynkę i adoptując chłopca.Hugh Jackman z żoną i adoptowanymi dziećmi.

Brak biologicznych dzieci nie jest jedynym smutkiem Jackmana. Od kilku lat biedak raz po raz ma nawroty raka skóry. Podobno problemy zdrowotne sprawiły, że aktor coraz rzadziej pojawia się na ekranie. Jednak przerwa w karierze aktorskiej stała się okazją do zajęcia się muzyką. Hugh Jackman jest wyjątkowo utalentowany: to świetny aktor, tancerz i piosenkarz! A dowodem jest jego oszałamiająca kreacja w musicalu The Greatest Showman.Temu strasznemu i silnemu człowiekowi gratulujemy urodzin i życzymy dalszej owocnej kariery, a przede wszystkim zdrowia. Nie poddawaj się, Wolverine, jesteś zwycięzcą!
Autor: Mira Kirova Omówienie artykułu
  • Historie sukcesu bogatych i sławnych
  • Wiadomości gwiazd
  • Aktualności
Mówienie znajomym: zapisz się do magazynu:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"