Kirsten Dunst jest w ciąży z drugim dzieckiem

Kirsten Dunst jest w ciąży z drugim dzieckiem

Pomysły na sukces Życie gwiazd

Jedna z najbardziej utalentowanych aktorek Hollywood przygotowuje się do tego, by po raz drugi zostać matką. Ciężarna Kirsten Dunst wystąpiła we wzruszającej sesji zdjęciowej dla W Magazine.


Kirsten Caroline Dunst od kilkudziesięciu lat pozostaje jedną z najbardziej pożądanych aktorek w Hollywood. Filmowanie rozpoczęła dość wcześnie - w wieku 7 lat. Najważniejszym wydarzeniem w jej karierze była rola w filmie "Wywiad z wampirem" (wspominanym w naszym zestawieniu najlepszych filmów o wampirach). Kirsten wcieliła się tam w postać wiecznego dziecka-wampira, co poraziło publiczność potężną charyzmą i niesamowitym talentem jak na tak młody wiek (w czasie kręcenia filmu miała zaledwie 12 lat). Od tego czasu zaczęły napływać oferty od znanych reżyserów. Kolejnym wielkim filmem w jej karierze był "Spider-Man", w którym Dunst zagrała kochankę głównego bohatera.

Jednak mimo popularności i sympatii widzów, z czasem aktorka nieco przesunęła swoje zainteresowania z filmu na inne dziedziny życia. Pomaga w akcjach charytatywnych na rzecz zdrowia dzieci, jest aktywną obrończynią demokracji, a także zajmuje się karierą piosenkarską.

Mimo napiętego i urozmaiconego grafiku Kirsten znajduje czas także na życie osobiste. Od 2016 roku aktorka spotyka się z kolegą po fachu, Jesse Lonem Plemosem. Pamiętasz uroczą pyzatą sąsiadkę z "Nocnych gier"? To jest właśnie ten. W maju 2018 r. para urodziła chłopca, któremu nadano imię Ennis Howard Plemons. Niedawno ujawniono, że Kirsten i Jessie przygotowują się do tego, by po raz drugi zostać rodzicami.Aktorka wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu mody, w której zaprezentowała się w kilku efektownych stylizacjach i pokazała swoją elegancję. Przy okazji, jeśli Ty również przygotowujesz się do zostania mamą i szukasz ciekawych strojów, które podkreślą piękno zaokrąglonego brzuszka (lub delikatnie go ukryją), nie przegap naszego przeglądu strojów ciążowych.

To prawda, że zdjęcia nie były dla Dunst łatwe. Prawie na wszystkich zdjęciach aktorka musiała leżeć na łóżku lub podłodze, zmieniając pozy, co nie jest zbyt wygodne, gdy ma się sporej wielkości brzuch. Nie mogłam się podnieść i czułam się jak Urkel" - żartowała Kirsten, porównując się do wiecznie upadającej postaci ze starego amerykańskiego sitcomu "Family Matters".

Kirsten życzymy łatwego przebiegu ciąży i narodzin zdrowego i silnego dziecka - chłopca lub dziewczynki. I, oczywiście, za jej rychły powrót na duży ekran!

Chcesz wiedzieć, które gwiazdy zostały rodzicami lub spodziewają się dziecka? Więc nie przegap nasz artykuł o wyżu demograficznym na kwarantannie..
Autor: Mira Kirova Omów artykuł
  • Ciąża
  • Wiadomości
Powiedz znajomym: Zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"