20 lat później: Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem?

20 lat później: czy Jennifer Lopez i Ben Affleck wrócili do siebie?

Pomysły na sukces / Życie celebrytów

W błyszczących publikacjach aż huczy od plotek na temat prawdopodobnego ponownego spotkania jednej z najsłynniejszych par celebrytów na świecie. Wygląda na to, że Jennifer Lopez i Ben Affleck odnowili swój romans prawie 20 lat po skandalicznym odwołaniu ślubu.


Jennifer Lopez i Ben Affleck umawiali się w latach 2002-2003 i nawet ogłosili zaręczyny, ale gwiazdorska para ostatecznie odwołała ślub na dzień przed ceremonią. Po rozstaniu u obu gwiazd było wiele powieści, które raz za razem kończyły się niepowodzeniem. Affleck zdążył nawet poślubić Jennifer Garner i mieć trójkę dzieci, ale małżeństwo rozpadło się w 2017 roku. Ben następnie zaczął spotykać się z aktorką DeArmas, z którą rozstał się zimą 2021 roku.Tymczasem J.Lo również nie tęskniła za samotnością. Piosenkarce i aktorce udało się wyjść za mąż za Marka Anthony'ego i urodzić bliźnięta, ale w 2014 roku J Lo złożyła pozew o rozwód. Od tego czasu Jennifer miała romanse z raperem Drake'iem i sportowcem Alexem Rodriguezem. Romans J Lo i Rodrigueza wydawał się być silny i wielu było przekonanych, że ślub latynoskiej pary jest tuż za rogiem. A jednak para się rozstała.A teraz niedawno wyszło na jaw, że para Bennifer - jak fani żartobliwie nazwał związek 51-letni piękno Jennifer Lopez i 48-letni heartthrob Ben Affleck - może być ponowne połączenie, umieszczając swoje nazwiska razem. Chociaż ani Ben, ani J.Lo nie wydali oficjalnego oświadczenia, tabloidy rozpisują się o tym, że para ciągle pojawia się razem - to na siłowni, to na wakacjach w Miami. Co to jest? Trwała przyjaźń czy nowa runda w związku, który (jak wielu sądziło) wydawał się już dawno nie istnieć?

Pracowity harmonogram gwiazdy nie gra w ręce kochanków, jeśli chodzi o ugruntowanie ich uczuć. Jednakże, E! Magazyn News twierdzi, że para Benniferów świetnie radzi sobie z rozwijaniem związku na odległość. Według źródła tabloidu, Ben odwiedza J-Lo w Miami, a ona sama planuje odwiedzić Bena w Los Angeles, jak tylko pojawi się wolne "okienko" w jej grafiku.
Autor: Mira Kirova Przyczynił się: https://www.eonline.com/ Omów artykuł
  • Wiadomości od
Powiedz znajomym: zaprenumeruj magazyn
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"