13 par najbardziej podobnych do siebie gwiazd Hollywood

13 par hollywoodzkich gwiazd najbardziej

do siebie podobnych Pomysły na sukces / Życie gwiazd Często tworzymy sobie idoli, podziwiając celebrytów i ich pracę w filmie i telewizji. Istnieje jednak tak wiele bardzo podobnych do siebie gwiazd Hollywood, że łatwo je pomylić. Czasami można pomylić nawet członków ich rodzin. Przyjrzyjmy się 13 parom podobnie wyglądających gwiazd Hollywood, aby nigdy więcej się nie pomylić.

1. Jessica Chastain i Bruce Dallas HowardFakt, że te aktorki są mylone przez zwykłych ludzi, jest zrozumiały i logiczny, ale fakt, że ojciec jednej z aktorek pomylił swoją córkę, nie ma usprawiedliwienia. Jessica Chastain opowiedziała o tym przypadku: aktorka spotkała reżysera filmowego Rona Howarda (ojca Bruce'a) w sklepie i myślał, że to jego własna córka. "Wtedy naprawdę zdałam sobie sprawę, jak bardzo ona i ja jesteśmy do siebie podobne" - skomentowała Jessica Chastain.

2. Katy Perry i

Zooey Deschanel

Media nieustannie publikują zdjęcia tych dwóch celebrytek, aby znaleźć coraz więcej podobieństw. Zooey Deschanel jest już zmęczona odpowiadaniem, że nie jest spokrewniona z Katy Perry. Ale jeśli ktoś się pomyli i pomyli te dwie gwiazdy, na pewno nie odejdzie bez autografu: "Oczywiście mogę podpisać się jej imieniem, bo nie chcę nikogo denerwować" - powiedziała Zooey Deschanel.

3. Ryan Gosling i Ryan Reynolds"Czasami ludzie proszą o zdjęcie ze mną, a kiedy patrzą na zdjęcie, zdają sobie sprawę, że nie jestem Ryanem Reynoldsem" - powiedział Gosling w wywiadzie dla E! News". Z kolei podczas ceremonii rozdania Złotych Globów 2017 Ryan Reynolds podzielił się swoim doświadczeniem: "Kiedyś mój wujek powiedział mi, że byłem po prostu świetny w 'La La Land', a ja go nie skreśliłem, mimo że grał tam Ryan Gosling, a nie ja".

4. Amy Adams i

Isla Fisher

Pomimo faktu, że nie są na tym samym poziomie popularności w zawodzie (jeszcze), nie można nie zauważyć oczywistych podobieństw między tymi dwiema aktorkami. Isla Fisher postanowiła nawet zażartować ze swoich krewnych, wysyłając im świąteczne pozdrowienia wideo, jakby od Amy Adams. Nikt nawet nie zauważył różnicy (oczywiście Isla skorzystała trochę z cudów grafiki komputerowej). Jest nawet krótki filmik, na którym Ayla udowadnia, że ona i Amy to różne osoby.

5. Javier Bardem i Jeffrey Dean MorganSłynny hiszpański aktor i odtwórca jednej z głównych ról w serialu "Grey's Anatomy" od kilku lat nieustannie zaprzeczają rodzinnym powiązaniom. "Ludzie powinni zobaczyć nas w tym samym pokoju, aby porównać i uświadomić sobie, że nie jesteśmy do siebie tak bardzo podobni" - mówi Jeffrey Dean Morgan.

6. Sarah Hyland i Mila KunisPomimo faktu, że te podobne aktorki zawładnęły światem amerykańskich sitcomów, nie są w żaden sposób spokrewnione, poza tym jest między nimi 8 lat różnicy. "Mila powiedziała mi, że często jest nazywana moim imieniem i nie zawsze to nadrabia, ponieważ lubi czuć się o 8 lat młodsza" - powiedziała Highland magazynowi InStyle.

7. Darren Criss i Kit Har

rington

Ci dwaj aktorzy osiągnęli światową sławę nie tak dawno temu dzięki serialom "Gra o tron" (Kit Harrington) i "Zabójstwo Gianniego Versace" (Darren Criss). Zdobywca Złotego Globu za serial "Zabójstwo Gianniego Versace" ujawnił na swoim Instagramie incydent, w którym fan Gry o Tron pomylił go z legendarnym Jonem Snowem.

8. Keira Knightley i Natalie PortmanW niektórych przypadkach zewnętrzne podobieństwo aktora może być przepustką do Hollywood. Tak stało się w przypadku Keiry Knightley, która swoją pierwszą rolę w Hollywood otrzymała dzięki podobieństwu do Natalie Portman: zagrała Padme Amidalę (fabularny substytut postaci Portman) w słynnym filmie Gwiezdne Wojny.

9. Keira Knightley i Daisy RidleyAle gwiazdy nie zawsze reagują pozytywnie na porównania. Na przykład aktorka Daisy Ridley, która wcieliła się w rolę Rey w najnowszych filmach z sagi "Gwiezdne Wojny", jest już zmęczona ciągłymi porównaniami z gwiazdą "Piratów z Karaibów". "To naprawdę irytujące, gdy ciągle wskazują na podobieństwa do Kiry. Dlaczego miałabym być jak ta inna osoba?" - powiedziała aktorka w jednym z wywiadów.

10. Helen Hunt i Jodie FosterTak, te dwie legendarne aktorki nagrodzone Oscarem również często spotykają się z komicznymi sytuacjami związanymi z ich podobieństwem. Na przykład baristka w jednej z kawiarni popularnej sieci pomyliła obie aktorki. Powiedziała do Helen Hunt: "Nie mów mi jak się nazywasz, ja to wiem" i podała kawę z podpisem na szklance "Jodie Foster". Helen Hunt zareagowała na ten incydent bez urazy i szybko w żartobliwy sposób napisała o nim na Twitterze.

11. Daniel Radcliffe i Elijah WoodObaj mają niebieskie oczy, obaj są niscy i obaj stali się sławnymi aktorami niemal w tym samym czasie. Odegrali główne role w jednych z najpopularniejszych sag fantasy (Władca Pierścieni i Harry Potter). "Chyba będziemy musieli rozstrzygnąć to bitwą" - zażartował Elijah Wood w jednym z wywiadów.

12. Samuel L. Jackson i Laurence Fishburne"A ty chcesz być dobrym dziennikarzem? Tak, jest wielu czarnoskórych ludzi i popularnych celebrytów, ale nie wszyscy mamy taką samą twarz" - odpowiedział Jackson z nieskrywaną złością jednemu z dziennikarzy popularnego kanału telewizyjnego, który pomylił go z Laurencem Fishburne'em. Oczywiście dziennikarz przeprosił, ale to nie zmiękczyło serca hollywoodzkiego aktora.

13.

Margot

Robbie i Jamie PriestleyNie, nie są bliźniakami. Mimo ogromnych podobieństw, Margot Robbie i Jamiego Priestleya odróżnia wiele czynników: narodowość, sukces w branży, trójka dzieci i 13 lat różnicy wieku.

Mimo podobieństw, wszystkie te gwiazdy osiągnęły sukces w branży filmowej. Jednak showbiznes nie wszystkim się podoba! Są tacy, którzy raz dotknięci sławą, decydują się zrezygnować z błyskotliwej kariery w kinie. Chcesz wiedzieć, kto nie dał się uwieść sławie i pieniądzom Hollywood? W takim razie nie przegap wszystkiego o 10 światowych celebrytach, którzy zrezygnowali ze sławy w kinie. Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • Komentarze

Autor

Redakcja "Tele Horse"