13 słynnych par filmowych, które miały romanse w prawdziwym życiu

13 słynnych par filmowych, które miały romanse w prawdziwym życiu

Pomysły na sukces /. Życie gwiazd My, widzowie, często kojarzymy aktorów z ich postaciami i mylimy filmy z życiem osobistym celebrytów. Zdarza się, że oglądasz romantyczny serial i myślisz o pięknym związku głównych bohaterów, a potem rzeczywiście czytasz informację, że wykonawcy tych ról zawiązali węzeł małżeński. Albo oglądasz bardzo gorącą pikantną scenę seksu i nie wyobrażasz sobie, jak to się stało, że zagrali ją ludzie, których fizycznie nie ciągnie do siebie. Ale w rzeczywistości aktorzy też są ludźmi i nie są obcy naszym uczuciom i pragnieniom, więc niektóre pary gwiazd nie mogły oprzeć się pokusie i zabrały swoje uczucia poza plan filmowy.

Dziś omówimy 13 szczęśliwych historii miłosnych, które stały się możliwe dzięki kinu. Aktorzy zaangażowani w te projekty zostali przebici strzałami Kupidyna, a fikcyjna historia miłosna zeszła z ekranu, by stać się niezapomnianą i piękną rzeczywistością.

1. Daniel Craig i Rachel WeiszIch wieloletnia znajomość być może nigdy nie przekroczyłaby granicy przyjaźni, gdyby nie, nieudany w kasie, film Dom snów. Bohater Craiga musiał pogodzić się ze swoją chorobą psychiczną i pozwolić odejść, dawno zmarłej żonie i dzieciom, do następnego świata. Daniel nie mógł jednak odpuścić Rachel w prawdziwym życiu, a aktorka nie była w stanie oprzeć się charyzmie słynnego Anglika. To właśnie na planie tego filmu aktorzy zrozumieli, że muszą być razem i zerwali swój dotychczasowy związek. Ale jak pokazał czas, było warto, bo Daniel i Rachel są razem szczęśliwi od 10 lat, 9 lat temu wzięli ślub, a dwa lata temu urodziła im się piękna córeczka.
2.

Kit Harington i Rose LesliePrzez dwa i pół sezonu Gry o Tron widzowie zastanawiali się, kto zdobędzie serce nieprzystępnego Jona Snowa. Tą szczęściarą okazała się rudowłosa dzikuska Ygritte. Fani serialu niemal natychmiast zaczęli aktywnie dyskutować o tym, że pasja aktorów ma wyjść poza plan. I rzeczywiście, para zaczęła coraz częściej pojawiać się publicznie ręka w rękę, a w 2016 roku oficjalnie ogłosili, że są razem od 2012 roku. Ich związek rozwijał się dość szybko, już rok później ogłosili zaręczyny, a w 2018 roku para zagrała eleganckie wesele w rodzinnym zamku klanu Leslie w Szkocji.
3

. Tom Hanks i Rita WilsonIch związek jest jednym z dowodów na to, że Hollywood, popularność i życie publiczne nie mogą być przeszkodą dla prawdziwej miłości. Poznali się jeszcze w 1981 roku na planie serialu "BFFs", a zrozumieli, że się kochają podczas wspólnej pracy nad filmem "Ochotnicy". Gwiazdorska para jest ze sobą od 35 lat, mają dwóch dorosłych synów. Tom wspierał żonę na wszelkie sposoby podczas ich walki z rakiem piersi, przyznając jednocześnie, że sam choruje na cukrzycę. Co więcej, w tym roku para ucierpiała z powodu koronawirusa. Parze udaje się iść ręka w rękę zarówno w smutku, jak i radości.
4.

Javier Bardem i Penelope CruzGorące hiszpańskie filmy czasem tak rozpalają aktorów, że nie sposób wyobrazić sobie życia jak dawniej. Gwiazdorska para Javier Bardem i Penelope Cruz, których romans rozpętał uznany film "Vicky Cristina Barcelona", nie jest wyjątkiem. Aktorka umawiała się wcześniej z takimi pięknościami Hollywood jak Tom Cruise czy Matthew McConaughey, ale prawdziwe małżeńskie szczęście znalazła dopiero u boku Javiera. Para wychowuje syna Leonardo i córkę Lunę: Penelope cieszy się radością macierzyństwa, a Javier wreszcie odnalazł spokój ducha.
5

. Kurt Russell i Goldie HawnJedna z najpiękniejszych par w Hollywood, która z powodzeniem chroni swoją miłość od 37 lat, powstała dzięki legendarnej komedii "Za burtą". Para ma wspólnego syna, a także dwoje dzieci Goldie i syna Russella z poprzednich małżeństw. Aktorzy zachowali miłość i szacunek do siebie i są wzorem do naśladowania dla wielu celebrytów.

6. Ryan Reynolds i Blake LivelyPo zagraniu w filmie "Zielona Latarnia", spektakularna blondynka Blake również w prawdziwym życiu nie mogła oprzeć się urokom Ryana. Reynolds rozstał się ze Scarlett Johansson, a Lively pogodziła się z Leonardo DiCaprio. Teraz młodzi są bardzo szczęśliwym małżeństwem i wychowują trzy urocze córeczki.
7

. Joshua Dallas i Ginnifer GoodwinWiele osób marzy o bajkowej historii miłosnej, ale nie zawsze bajka staje się rzeczywistością, choć i to jest możliwe. Film Pewnego razu w bajce i bohaterowie Śnieżka i Książę Uroczysko, grani przez Ginnifer i Joshuę, są tego żywym i czułym potwierdzeniem. Bohaterowie zeszli z dużego ekranu, by stworzyć silny związek, który zaowocował narodzinami dwóch synów.
Czytaj dalej
  • Wiadomości o celebrytach
  • Seksowne celebrytki
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"