Gwiazdy, które po prawie 30 latach nadal naśladują Audrey Hepburn

Gwiazdy, które po prawie 30 latach wciąż naśladują Audrey Hepburn

Pomysły na sukces Życie celebrytów

Jedno wspomnienie o brytyjskiej aktorce przywodzi na myśl małą czarną, delikatne perły, kapelusz i długie rękawiczki. Przeszła do historii jako prawdziwa ikona stylu i filmu. Co sprawiło, że Hepburn była tak charakterystyczna, że niektóre gwiazdy do dziś kopiują jej wizerunek?


Za życia Hepburn jej wizerunek był często kopiowany. Audrey, jak większość gwiazd, nie była tym oburzona, wręcz przeciwnie, dawała nawet rady, jak najlepiej się naśladować. Hepburn zalecała rozczesywanie włosów, noszenie okularów oversize i sukienki bez rękawów. Oto recepta Audrey na sukces - dlaczego więc inne gwiazdy nie zdradzają swoich sekretów?Zapewne przeczuwała, że z tej rady skorzysta niejedna kobieta nawet po jej śmierci. I co zrozumiałe - kiedy w 1954 roku obcięła włosy jak chłopiec, setki dziewcząt rzuciły się, by pójść za jej przykładem. Wkrótce co czwarta dziewczyna chodziła po ulicach Nowego Jorku z włosami Hepburn, naśladując jej sposób bycia i styl bycia.Dziewczyny miały obsesję na punkcie posiadania figury takiej jak słynna modelka. Audrey rzeczywiście była bardzo szczupła, ale nie wynikało to z kaprysu, lecz z niedożywienia podczas niemieckiej okupacji, którą aktorka przeżyła jako dziecko.Do dziś wiele gwiazd jest tak oszołomionych urodą i stylem Hepburn, że starają się naśladować jej wygląd.

Lily Collins

amerykańska aktorka natura nie oszczędziła ekspresyjnej twarzy, której wiele cech jest bardzo podobnych do wyglądu brytyjskiej gwiazdy. Collins w żaden sposób temu nie zaprzecza i nie przepuszcza okazji, by po raz kolejny wskazać na podobieństwa z legendarną pięknością. Podczas wieczornych wyjść farbuje usta na czerwono i unosi włosy do góry, aby upodobnić się do młodej Audrey.


Natalie Portman

Niektórzy przedstawiciele showbiznesu żartują, że gdyby Audrey Hepburn i Winona Ryder założyły rodzinę i urodziły dziecko, byłaby to prawdopodobnie Natalie Portman. Rzeczywiście, kształt ust, nosa i oczu starej i nowej gwiazdy Hollywood są tak podobne, że z łatwością mogłyby być matką i córką. Portman świadomie lub nie wybiera te same fryzury i makijaże, które kiedyś preferowała Hepburn. A za słynną sesję zdjęciową z Miss Dior można by ją nawet pozwać za plagiat.
Keira Knightley

Brytyjska aktorka jest często porównywana do Natalie Portman, więc nie jest zaskoczeniem, że jest podobna do Hepburn. Podobnie jak Audrey, uwielbia czerń, krótkie fryzury i równie fatalną czerwień na ustach. Knightley miała nawet zagrać Elizę Doolittle, jedną z najsłynniejszych ról Audrey Hepburn w produkcji "My Fair Lady", ale remake słynnego filmu nigdy nie powstał. Przy okazji, na naszej stronie można znaleźć artykuł o innych gwiazdach Hollywood, które również są do siebie bardzo podobne.


Alba Galocha

Hiszpańska modelka jest kolejną kopią Hepburn. Dwie aktorki z przeszłości i przyszłości łączy nie tylko wygląd, ale i podobny styl - obie cenią klasykę, proste płaszcze, eleganckie torebki, małe kapelusiki i okulary typu kocie oczy.Przyszła gwiazda Hollywood urodziła się 4 maja 1929 roku w Ixelles, gminie w aglomeracji brukselskiej. Hepburn już w dzieciństwie uwielbiała balet, a jako dorosła brała lekcje u Wacława Niżyńskiego, jednego z największych tancerzy świata. Audrey była tak uparta i zdeterminowana, że z każdej pasji chciała wziąć maksimum. Nic dziwnego, że postanowiła zostać primabaleriną. Doświadczony nauczyciel sprowadził ją jednak na ziemię - jej brak wzrostu i duża chudość nie pozwoliłyby jej osiągnąć tego celu.Hepburn, długo się nie smucąc, rzuciła się w wir sztuki dramatycznej, gdzie te minusy wzrostu i figury grały tylko na rękę. Film "Dutch in Seven Lessons", "One Wild Oat", "Laughing in Paradise", "The Gang at Lavender Hill" i "The Child of Monte Carlo", broadwayowska produkcja "Gigi" - na początku Audrey miała wyraźne szczęście. A po głównej roli w kultowych "Rzymskich wakacjach" przeszła wręcz szturmem - Oscar, Złoty Glob, BAFTA.

Jeszcze większą sławę Hepburn przyniósł film "Sabrina", "Miłość po południu", sztuka "Ondine", komedia muzyczna "Zabawna buzia". Cóż, o "Śniadaniu u Tiffany'ego" nie warto nawet mówić - Holly stała się prawdziwym symbolem, ideałem dla milionów kobiet na całym świecie.Hepburn zagrała w sumie w 30 filmach podczas swojej 45-letniej kariery jako autorka. Wielu z jej współpracowników było jej przyjaciółmi - wszyscy zauważali lekkość i dobroć charakteru Audrey. Tylko w życiu prywatnym, gwiazda kina nie ma tyle szczęścia - była trzykrotnie zamężna, ale żadne z tych małżeństw, nie było szczęśliwe.

Hepburn za życia wierzyła w manicure, róż i jasne ubrania. Nawet na wakacjach nosiła włosy i szminkę. Audrey ciągle się śmiała i nigdy nie przestała wierzyć w cuda. Była i nadal jest wzorem do naśladowania, a jej cytaty i styl życia to prawdziwy podręcznik dla kobiet. Z twórczością Audrey Hepburn można zapoznać się bliżej w tym artykule.

Omówienie artykułu
  • Sexy Celebrytki
Powiedz znajomym: Zaprenumeruj ten magazyn:
  • Czytaj także...
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"