10 gwiezdnych kodów, o których wciąż się mówi

10 oszustw gwiazd, o których wciąż

się mówi / Pomysły na sukces Życie gwiazd Bogaci też płaczą! W tym artykule znajdziesz 10 historii z życia gwiazd, które łączy jeden niezbyt przyjemny fakt: niewierność.

Zdrada jest tragedią nie tylko dla samych gwiazd, ale także dla ich fanów. A niektóre niewierności szokują opinię publiczną tak bardzo, że mówi się o nich nawet po kilku, czasem kilkudziesięciu latach.

W naszym artykule znajdziesz wybór najsłynniejszych hollywoodzkich skandali, które były w stanie wstrząsnąć opinią publiczną. Ludzie wciąż piszą o nich w gazetach i je pamiętają.
1.

1986: Książę Karol zdradza księżną DianęNiektórzy

uważają, że książę Walii i Camilla Parker Bowles byli kochankami na początku swojego małżeństwa z Lady D. Przed ich ślubem Diana odkryła prezenty, którymi się wymieniali, w tym złotą bransoletkę z literami G i F oznaczającymi ich pseudonimy "Gladys" i "Fred", według nieżyjącego już królewskiego biografa Andrew Mortona.

Inne wiadomości pochodzą z 1986 roku, kiedy Diana ostatecznie ustaliła obecność innej kobiety. Historia ta została potwierdzona przez prasę w 1992 roku, kiedy to wyciekły rozmowy między dwojgiem kochanków. Karol i Diana rozwiedli się w 1996 roku - rok przed jej nagłą śmiercią. Ożenił się z Camillą w 2005 roku.


2.

1990: Jack Nicholson przyznaje, że zdradzał Angelikę HoustonAktor

był znanym kobieciarzem na hollywoodzkiej scenie od lat 80-tych. Ale to w 1990 roku przyłapano go na największym skandalu: jego wieloletnia narzeczona, aktorka Angelica Huston dowiedziała się, że będzie miał dziecko z Rebeccą Broussard - dziewczyną, 12 lat młodszą od Nicholsona. Angelica natychmiast rozstała się z Jackiem i spotkała trwalszą miłość. Jack, z drugiej strony, nadal spotykał się z Rebeccą, dopóki nie zerwali w 1993 roku.


3.

1997: Arnold Schwarzenegger zdradza Marię ShriverGwiazda

Terminatora zaszokowała wszystkich w 2011 roku, kiedy ujawniono, że zdradzał swoją żonę, dziennikarkę Marię Shriver z ich gosposią Mildred Patricią Baena już od 1997 roku! Okazało się również, że Arnold miał syna z Mildred, a podczas ich małżeństwa zapewniał im pełne wsparcie finansowe.

Do tej pory nie jest jasne, czy związek Arnolda i Mildred był długotrwały, czy był to tylko jednonocny numerek. Pomimo tego, Mariah natychmiast złożyła pozew o rozwód po tym, jak dowiedziała się o niewierności, choć sam proces jest nadal w toku z powodu problemów finansowych.


4

. 2004: Brad Pitt zdradza Jennifer AnistonŻadne

inne rozstanie nie jest tak emocjonalne, jak to pomiędzy Bradem Pittem i Jennifer Aniston. Na początku 2004 roku Jen powiedziała The Guardian, że jest gotowa na założenie rodziny z Bradem. Ale w tym samym roku Brad rozpoczął pracę z Angeliną Jolie nad filmem Mr and Mrs Smith. Ta ostatnia przyznała później, że to właśnie podczas tych zdjęć zaczęła zakochiwać się w Bradzie.

Po serii plotek para rozstała się w styczniu 2005 roku. Brad Pitt i Angelina Jolie oficjalnie pobrali się dopiero dziewięć lat później, a następnie rozstali się w 2016 roku. Karma?


5.

2006: Ryan Phillippe zdradza Reese WitherspoonDwoje

aktorów - którzy mają dwoje dzieci - zerwało po tym, jak Ryan zdradził Reese z australijską gwiazdą Abbie Cornish. Poznali się na planie filmu Stop Loss i najwyraźniej wkrótce rozpoczęli związek. W tym samym roku Reese i Ryan rozstali się, a Abby i aktor Cruel Intentions zaczęli się spotykać, a ich związek trwał cztery lata.


6

. 2010: Jesse James zdradza Sandrę Bullock Ich

małżeństwo trwało pięć lat, zanim ujawniono, że Jesse zdradzał Sandrę z wieloma kobietami. Kilka lat później Jesse skomentował swój czyn: "Tak, zdradziłem żonę", powiedział Daily Mail, "wziąłem za to odpowiedzialność i przeprosiłem. I to koniec tej historii."


7

. 2010: Tony Parker zdradza Evę LongorięTony

i Eva byli nierozłączni od czasu ich pierwszego spotkania w szatni Spurs w 2003 roku. Ale trzy lata po ich ślubie, były dziennikarz Sports Illustrated Brian Armen Graham napisał skandaliczny tweet, twierdząc, że Parker zdradzał Evę z Erin Barry, żoną kolegi Brenta Barry'ego. Aktorka Desperate Housewives znalazła korespondencję z Erin w telefonie męża. Eva i Tony wkrótce się rozstali.


8.

2011: Justin Bieber zdradza Selenę GomezTo, co

zaczęło się jako niewinna nastoletnia przygoda, stało się prawdziwym bałaganem we wrześniu 2011 roku, kiedy fanka Mariah Yeater twierdziła, że urodziła syna Justina po tym, jak uprawiali seks po jego koncercie.

Przedstawiciel piosenkarza stanowczo zaprzeczył zarzutom, ale w tym samym roku kanadyjska gwiazda pop została podobno zauważona, gdy opuszczała pokój hotelowy jakiejś modelki.
Para rozstała się rok później, choć prawdziwy powód rozstania pozostaje niejasny.


9

. 2017: Jay-Z przyznaje się do zdrady BeyonceFani

wciąż zastanawiają się, kim jest "Becky z pięknymi włosami". Królowa pszczół wspomina o niej w swoim albumie "Lemonade", gdzie w kilku piosenkach mówi o przeszłych wybrykach Jaya-Z.

Jay-Z przyznał się do zdrady w wywiadzie dla The New York Times Style Magazine. Raper dodał również, że ich konflikty małżeńskie wpłynęły na ich twórczość muzyczną i że oboje "wykorzystywali swoją sztukę niemal jako sesję terapeutyczną". Para jest ze sobą do dziś. Jak widać, możliwe jest uratowanie małżeństwa po zdradzie.


10. 2019: Justin Timberlake zdradza Jessicę BielGwiazda popu

została zauważona trzymając się za ręce z aktorką Alishą Wainwright w Nowym Orleanie. Paparazzi publikujący w Sun uwiecznili moment cudzołóstwa, rozpowszechniając go w ten sposób na całym świecie. W internecie wybuchły kontrowersje: zdrada czy niewinny romans? Aby uniknąć wątpliwości, Timberlake natychmiast przeprosił żonę na Instagramie.
W naszym świecie nikt, nawet gwiazdy, nie jest odporny na niewierność. W takiej sytuacji najważniejsze jest, aby poradzić sobie z bólem i iść dalej, w kierunku nowego doświadczenia życiowego i być może nowego związku.
Omówienie artykułu
  • Wiadomości o gwiazdach
  • Seksowne gwiazdy
Powiedz moim znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"