Dzięki roli w serialu WandaVision Kathryn Hahn stała się fajną mamą

Rola w WandaVision sprawiła, że Kathryn Hahn stała się fajną mamą

Pomysłów na sukces /. Życie gwiazd

Kathryn Hahn przyznała, że po zagraniu Agathy Harkness w serialu WandaVision stała się wyluzowaną mamą, a jej dzieci zachowują się teraz "podejrzanie słodko".


W 2021 roku do naszego zestawienia najlepszych seriali superbohaterskich dołącza nowy, niebanalny projekt o nazwie WandaVision. To hipnotyzujące widowisko w niczym nie przypomina klasycznych filmów o superbohaterach. Dla tych z Was, którzy jeszcze nie oglądali serialu (lub nie skończyli jeszcze sezonu), postaramy się pokrótce opisać fabułę, bez zbyt wielu głośnych spoilerów.

Wydarzenia rozgrywają się więc po epickiej bitwie z filmu Avengers: Ostateczne rozwiązanie. W kraju w tajemniczy sposób giną ludzie, którzy później zostają odnalezieni w nowej serii zagadek. A kim są jej bohaterowie? Wanda Maximoff (Szkarłatna Czarownica) i... zmarłego Vigena! Każda nowa seria przypomina typowy melodramat z różnych lat. Na początku widzimy Wandę i jej kochanka w postaciach przywodzących na myśl znane sitcomy, takie jak: "Moja żona mnie oczarowała", "Kocham Lucy", "The Brady Bunch" itd.Często w tych komediach sytuacyjnych obok bohaterów mieszka miły, ale zbyt wścibski sąsiad. Taką właśnie kobietą jest Agatha Harkness, grana przez znakomitą komediantkę i gwiazdę serialu "Bardzo złe mamuśki", Kathryn Hahn. Trzeba przyznać, że w roli Agaty Kat również pokazała wysoki poziom aktorstwa dramatycznego.

Ale nie obejdzie się bez spoilerów... Uwaga, spoiler! Z biegiem serii okazuje się, że urocza i pozornie głupiutka Agata to kawał dobrej roboty. Pozornie zwyczajna sąsiadka skrywa tajemnice i to nie tylko te, które widać w każdym znaczącym odcinku.Podobnie jak Wanda w serialu, Katherine wychowuje dwójkę dzieci, które (oczywiście) chętnie oglądają filmy o superbohaterach ze swoją uroczą mamą. Dzięki temu, jak twierdzi Katherine, udało jej się w końcu osiągnąć status "fajnej mamusi".

Katherine Honey jako Agatha Harkness w programie "WandaVision

"Nikt nie może przyznać się mamie, że jest fajna, a ja to rozumiem i szanuję. Ale obecnie moje dzieci stały się zdecydowanie bardziej... powiedziałabym nawet... podejrzanie

miły dla mnie. Przypuszczam, że jest to komplement. Widać, że są ze mnie dumni.
Może dzieci boją się, że ich mama jest równie niebezpieczna jak Agata. Niezależnie od wszystkiego, aktorka przyznała, że wspólne oglądanie serialu wzmocniło rodzinę i wszyscy dobrze się bawili.

A jeśli i Ty szukasz sposobu na wzmocnienie relacji domowych, w

naszym przeglądzie tradycji rodzinnych

znajdziesz kilka ciekawych pomysłów

. W końcu nie ma większego szczęścia niż silna i zżyta rodzina.
Autor: Mira Kirova Omów artykuł
  • Aktualności
Powiadom znajomych: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Komentarze


Autor

Redakcja "Tele Horse"