5 najdziwniejszych imion dzieci celebrytów

5 najdziwniejszych imion dla dzieci celeb

rytów Pomysły na sukces / Życie gwiazd Narodziny pierwszego dziecka gwiazdy to już wydarzenie dla całego świata. A dziwne lub nietypowe imiona wśród dzieci celebrytów rzadko są już zaskoczeniem. Dziś porozmawiamy właśnie o takich przypadkach.
1.

X Æ A-XiiBiznesmen

Ilon Musk i piosenkarka Grimes musieli zmienić i tak już dziwaczne imię swojego pierworodnego, które para chciała nazwać X Æ A-12. Teraz chłopiec dumnie nazywa się X Æ A-Xii - ze względu na przepisy stanowe cyfra arabska została zmieniona na rzymską.

Oto jak piosenkarka wyjaśniła swój wybór: X to nieznana zmienna, Æ to elfia pisownia akronimu Ai, który oznacza miłość i/lub sztuczną inteligencję, A-12 to odniesienie do poprzednika SR-17 (ich ulubionego samolotu z Ilonem) oraz do ulubionej piosenki Grimes "Archangel". Nazwę wymawia się "X Ash A Twelv Musk."


2

. North, Saint, Chicago i PsalmWszystkie

cztery dzieci rodziny West Kardashian mają ciekawe imiona. Najstarsza córka otrzymała imię North (North od "północ") - pełną nazwę North West można przetłumaczyć jako "Północny Zachód". Druga córka ma na imię Chicago, po amerykańskim mieście. Jeden syn został nazwany Saint, a drugi Psalm, oba z motywem biblijnym.


3

NevaModelka

Natalia Vodianova i jej były mąż Justin Portman nazwali swoją córkę na cześć rosyjskiej rzeki Newy, nad brzegiem której założyli rodzinę. Główną różnicą jest nacisk imienia dziewczynki na pierwszą sylabę.


4. TildaNadając

imię swojej pierwszej córce Evie, piosenkarka Svetlana Loboda postanowiła wykazać się kreatywnością przy wyborze imienia dla drugiej. Nazwała ją Tilda, tłumacząc swoją decyzję miłością do aktorki Tildy Swinton. Jednocześnie Svetlana dodała, że było kilka innych rzeczy, które wpłynęły na wybór tak konkretnego imienia. W ten sposób podsyciła plotki, że ojcem dziecka jest muzyk Till Lindemann. Jak dotąd Loboda nie zaprzeczyła ani nie potwierdziła tej wersji, ale nadal regularnie spotyka się z artystą i występuje w jego teledyskach.


5

. SimbaPiosenkarka

Nyusha i jej mąż Igor Sivov nazwali swoją córkę tym imieniem. Piosenkarka i jej mąż lubią film animowany Król Lew i byliby szczęśliwi, gdyby imię ich córki przyniosło im pozytywny oddźwięk. Poza tym, według Nyushy, silna osoba powinna mieć silne imię, więc jej córka z pewnością pasowałaby do tak niezwykłej opcji.
Biorąc pod uwagę obecny boom na kwarantannę, wkrótce możemy spodziewać się nowej fali niezwykłych imion dla dzieci celebrytów
.
Omówienie artykułu
  • Aktualności
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn
  • Przeczytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"