Książę William uznany za najseksowniejszego łysego mężczyznę

Książę William uznany za najseksowniejszego łysego mężczyznę

Pomysły na sukces /... Życie gwiazd

Książę William ma nowy, niewypowiedziany tytuł. Jak wynika z badań przeprowadzonych w mediach społecznościowych, wygrał on kategorię najseksowniejszych łysych mężczyzn na świecie.


Według magazynu People, książę Cambridge pokonał innych wspaniałych piękności: Dwayne'a "The Rock" Johnsona, Jasona Stathama i Michaela Jordona. Wyniki badania wyników wyszukiwania w Google i wzmianek na blogach zaskoczą wielu. The Sun (powołując się na ekspertów z Longevita) donosi, że książę został nazwany seksownym ponad 17,6 miliona razy w sieci!

Najstarszy wnuk królowej pewnie znalazł się na szczycie listy "Top 5 Najpiękniejszych Łysych Mężczyzn". Oprócz niego na liście znajdują się nie mniej popularni łysi faceci: Mike Tyson, Jason Statham, Pitbull (aka Armando Acosta), Michael Jordan. Oprócz tych pięciu wymienionych liderów w ankiecie wymieniono także inne nazwiska słynnych łysych celebrytów. Wśród nich są oczywiście Dwayne "The Rock" Johnson (który jest również najdroższym aktorem 2020 roku), Vin Diesel (och, moje serce bije szybciej), Bruce Willis, a nawet... Władimir Putin, jak również inni sławni i wpływowi ludzie wśród aktorów, sportowców, polityków i biznesmenów.Standardy atrakcyjności mogą być dość brutalne. Zewsząd sypią się reklamy, że gęste i zadbane włosy są symbolem piękna, zdrowia i bogactwa. Ale co z osobami, które łysieją? Czy należy ich nazywać dziwakami? Na szczęście wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że piękno jest pojęciem subiektywnym. Nierzadko zdarza się, że osoba, której twarz nie ma szablonowego piękna, staje się magnesem przyciągającym innych. Jednych przyciąga sportowa sylwetka, innych status lub pieniądze, jeszcze innych intelekt lub inne cechy, takie jak życzliwość, poczucie humoru itp. Aby pomóc osobom z problematycznymi włosami w znalezieniu miłości, stworzono nawet specjalny portal randkowy dla łysych (więcej informacji w naszym artykule).

Jednak większość ludzi przyciąga przede wszystkim jego urok - jego potężna charyzma. Zupełnie jak The Rock w Jumanji! Nie martw się więc o swój wygląd. Najważniejsze jest to, aby być czarującym.
Autor: Mira Kirova Autor: people.com Omów artykuł
  • Seksowne gwiazdy
  • Wiadomości
Powiedz znajomym: Zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"