TELEHORSE

telehorse

Listopad w Telehorse

W listopadzie byliśmy w Telehorse bardzo zapracowani. 2.11 ukazał się Steamburg, nasza pierwsza gra na PC. Dystrybucją gry zajmuje się francuski wydawca Anuman Interactive mający w swoim katalogu m.in. serię Syberia. Po wydaniu gry uważnie śledziliśmy recenzje i komentarze graczy. W efekcie mamy już za sobą dwie aktualizacje Steamburga, a kolejna jest w przygotowaniu. Nasi developerzy pracowali także nad wersją PC naszej gry Steampunker. Trwają również prace nad dwoma projektami, które planujemy na lata 2018 i 2019. Szef Telehorse, Mariusz Szypura brał udział w konferencji Mastering the Game organizowanej przez MKiDN. Była to kolejna okazja do nawiązania ciekawych kontaktów, które mogą zaowocować współpracą przy przyszłych projektach Telehorse.

Steamburg został wydany na platformę Steam

Gra Steamburg jest od 2 listopada 2017 dostępna w wersji na komputery PC (z systemami operacyjnymi Windows oraz Mac) na platformie Steam. Cena gry wynosi 9,99 dolarów. Steamburg w dniu premiery jest dostępny z audio w języku angielskim oraz z lokalizacjami tekstów na języki: polski, francuski, niemiecki, włoski, rosyjski i hiszpański. W następnej kolejności planowane sa lokalizacje na najważniejsze języki azjatyckie. Wśród voice aktorów występujących w grze jest Bruce Glover, znany m.in. z ról w "Diamonds Are Forever" i "Chinatown". Wydawcą jest francuska firma Anuman Interactive. Oprócz umowy, której efektem jest premiera gry Steamburg, Telehorse podpisało z tym wydawcą umowę dotyczącą wydania w 2018 gry Steampunker. Anuman Interactive toczy rozmowy dotyczące obecności gry Steamburg w wersji PC na kolejnych platformach sprzedażowowych.


Premiera gry Steamburg

Długo wyczekiwana gra Telehorse - Steamburg - ukaże się na świecie 2.11.2017! Wydawcą gry jest firma Microïds - międzynarodowy multiplatformowy wydawca gier video z siedzibą w Paryżu, działająca w branży od połowy lat osiemdziesiątych. Obecnie jest częścią firmy Anuman Interactive zajmującą się wszystkimi formami działalności w branży gier video. Microïds kontynuuje rozbudowę swojego katalogu o tytuły z tak różnych gatunków jak gry przygodowe, wyścigi, RPG, management, symulatory i gry akcji. Poprzez adaptację tak znanych tytułów jak “Syberia” czy “L’Amerzone” na nowe platformy oraz swoje własne produkcje (“Subject 13”, “Agatha Christie: The ABC Murders”, “Yesterday Origins”, “Motoracer 4") Microïds zyskał status uznanego wydawcy gier na PC, Mac, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch jak również na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

Show more posts